Наші книжки

Чи зможуть лісові мешканці відстояти правду й добро, чи всі врятуються від чіпких кігтів орла-перевертня Залдана, що ж станеться з мрією де Рішельє і звідки на Лізиній морді з'явилося три червоні смужки?

Тремтиш у бійці? Забуваєш слова? Заздриш і даєш непрохані поради? Вітаю, та сама фігня! Всілякі розумники-вчені типу знають цьому пояснення, але не вір їм! Це — змова!

Цікаво, як воно — прожити 13 років і раптом дізнатися, що ти наполовину янгол? Ще й той хлопчина з паскудним характером завжди десь поруч і постійно псує настрій… Певно, найдивніше раптом зайняти ключову роль в історії про янголів та демонів, інкарнації й порятунок людських душ — і самій відправитися в потойбіччя.

Як казав мій тато: «Як зранку себе не похвалиш — цілий день як дурний ходиш!» Ця книга — експеримент. Як кажуть «зібралося».

Випадкова зустріч з дівчинкою на дивне ім’я Світава змінила все подальше життя сімнадцятирічного Мишка. Виявляється, наш світ далеко не такий, яким ми його уявляємо. Треба лише вміти відчинити потаємні дверцята, які ведуть в світи, сповнені магії, чар та таємничої незбагненності.

Поринь у світ чарівних літер! Грай, вивчай букви й знаходь нові слова на картинках.

Зелений тиждень — не звичайний! Люди прикрашають хати духмяними травами за всіма традиціями,  а в лісі трапляються справжні дива. М

Книжка, яку ви так довго чекали — казка про лікаря, який лікує і людей, і тварин. Скажете, що таких казок є багато? Ну так. Є трохи…Скажете, що ця казка схожа на всі ці історії? Ха! А от і ні! Хоча в ній теж є лікар, і папуга, і лікарський транспорт, і помічниця, і звірі розмовляють… Ну як же в оповідях про лікаря обійтися без цього всього? Так ось, ця книга написана в жанрі сучасної міської казки. Мало хто пише такі казки. А от Сашко Лірник пише!

В нетрях GOOGLE блукає фраза: «Бог — це РОЗУМ, що переріс межі нашого розуміння».