Наші автори

Гульнара Абдулаєва

Український історик та телеведуча кримськотатарського походження. У 2005 році нагороджена грамотою Верховної Ради України, за внесок у розвиток молодіжної політики України.

Народилася у Євпаторії (Крим) 197 року. Закінчила історичний факультет Таврійського національного університету. Протягом 10 років працювала у кримськотатарському тижневику «Авдет» («Повернення»), де вели історичну рубрику. Друкувалася у щомісячному історично-етнографічному журналі «Qasevet», мала досвід роботи головним редактором у присхологічному місячнику «Индиго». З 20011 року по сьогодні — автор та ведуча історичної програми «Altin Devir/Золотая эпоха» на першому кримськотатарському телеканалі ATR. Хронологічні межі програми — історія Кримського ханства. Кілька років була авторкою текстів та ведучою історичного відеоблогу «Turga» на сайті «Крим. Реалії» (Радіо Свобода). Авторка наукових та науково-публіцистичних працю у низці історичних збірок та журналів, зокрема й закордонних.
У 2005 році нагороджена грамотою Верховної Ради України за особливий внесок у розвиток молодіжної політики. Перша книжка авторки побачила світ
2008 року, це був історичний роман «Шагін Ґірай». У 2012 році вийшли історичні нариси «Золота епоха Кримського ханства», а у 2013 році — «Битви з історії Кримського ханства». Зараз авторка готує до публікації науково-популярну монографію «Історія династії Ґіраїв» та «Військова справа у Кримському ханстві», а також працює над новим романом. Протягом багатьох років Гульнара Абдулаєва займається історією кримських татар ханського періоду. Мріє повністю присвятити себе письменництву.