Наші автори

Ольга Степанюк

Головною метою до написання книг є дати можливість читачам побачити інших і себе зі сторони!

Народилася 29 липня 1981 року у місті Львові в творчій родині. Бабуся також писала вірші і пісні, а мама — наукові посібники для вчителів біології, сценарії для позакласних заходів для учнів. І все, що вони робили завжди супроводжувалося співом і цікавими розповідями з життя. Тому талант до літератури, музики і акторства передалося їй у спадок.
Оля дуже рано навчилася читати і бібліотека стала гарним місцем для ознайомлення зі світом казок! А написання творів було її улюбленими домашніми завданням в школі! І як багато дівчаток мріяла стати актрисою! Тому також навчалася і закінчила музичну школу по класу акордеон. Проте, на час завершення школи припали важкі економічні часи, тому про кар’єру актриси важко було думати. Ольга, як переможець обласної олімпіади з біології, на умовах співбесіди поступила у Львівський Національний університет імені  І. Франка на біологічний факультет, кафедру мікробіології! Навчання було дуже цікавим, але для енергійної авторки все таки бракувало емоцій, та й вона завжди прагнула фінансової незалежності. І вже на другому курсі, після занять, вона працювала одночасно рекламним агентом в газеті й інтервю’ером по соцопитуваннях. Ці дві роботи дали їй  хороший досвід у спілкуванні з людьми, цікаві історії, які пізніше вона використала у написанні своїх книжок!
Після закінчення навчання в університеті Ольга іде працювати викладачем біології. А через рік — мікробіологом на ТОВ “Пивоварня Кубок”. Там вона набирається ще більше   цікавих історій! Проте, після 4-ох років роботи в лабораторії Оля зрозуміла, що вона все таки не на своєму місці! І що прагне різноманітного спілкування з людьми, подорожей, завдяки яким, можна дізнаватися багато цікавого!!! Вже більше 15 років вона працює менеджером з продажу у  ТОВ “СП РосанПак”. Оля одружена і виховує сина.
Свою першу книгу вона написала у 2005 році, повість ” Ореол кохання “. Ця книга — автобіографічний твір про нещасне кохання авторки! І саме ця книга, яка не тільки допомогла позбутися душевних страждань, але й надихнула писати другу!!!  І через декілька років Оля написала свій роман ” Незакінчений портрет “, який теж на основі реальних історій. А знайомі люди письменниці  стали прототипами її героїв! Авторка вважає, що найкраще писати про те, що відчуваєш сам, або передавати правдиві історії інших людей! Тому в основі написання своїх книжок вона завжди використовує реальні події в художньому оформленні.  Головною метою до написання книг є дати можливість читачам побачити інших і себе зі сторони! Дізнатися, про людські можливості, почуття, вчинки і їх наслідки! Аби після прочитання твору кожен задумався над своєю роллю у житті і інших людей.
А найціннішим для Олі було, коли вона почула від людини, яка не дуже любила читати, але прочитала її роман на одному диханні сказала: “Пишіть ще”! І це дає розуміння, що все, що ми робимо – недарма!