Наші художники

Софія Пінчук

Народилася в Кременчуці. Закінчила Полтавський національний педагогічний університет ім. В.Г. Короленка, де отримала спеціальність вчителя образотворчого мистецтва, тож змогла дослідити та оцінити потреби, бажання та уяву дітей, щоб в майбутньому використати и свої знання при роботі з ілюстраціями до дитячих книг. Працюю в техніці цифрової графіки, а також змішаній техніці – кольорові олівці, ручки, акварель, а також використання графічного планшету та комп’ютерного забезпечення для створення необхідного стилю.

Працюю як з дитячою літературою, так і дорослою з 2019 р.

Співпрацювала зі спілкою літераторів Кременчука «Славутич», ілюструючи видання, займаючись версткою та дизайном поетичних збірок та художньої літератури їх авторів. А також з тернопільським  видавництвом «Діана Плюс», ілюструючи казки для дітей.

Серед моїх досягнень участь в арт-каталозі міжнародного рівня «Кременчук Арт» 2021 Федора Чужі, де є статті про 25 відомих художників нашого міста. Створення наукового видання з мистецтва та книжкової графіки: Пінчук С. Сучасна ілюстрація для дітей та її значення /С. Пінчук. Також мої роботи приймали участь в міжнародних виставках, зберігаються в Кременчуцькій галереї та прикрашають офіс Управління державного казначейства Кременчуцького району.

Мої контакти:

Портфоліо: https://www.deviantart.com/1sssson

Електронна адреса: sofiya.p97@gmail.com

Тел. 0671830831