Наші книжки

How to Solve Problems Without Discussing Them

Вікторія Спащенко

The Practical Guide invited readers to experience Solution-Focused thinking and communication that allows us to prevent getting stuck in the details of problems and to immediately move on to exploring the preferred future.
The Solution-Focused approach transforms Problem Talks into Solution Talks.
It is powerful instrument for creating and constructing the changes we want and generating the right energy to achieve the desired.

В професійному і особистому житті ми періодично стикаємося з проблемами, які вимагають рішень. І в кожного з нас є власні стратегії і способи виходу з небажаних ситуацій.
В Рішення-Орієнтованому підході ми вважаємо, що обговорення проблеми і обговорення рішень — два різних обговорення, з різним ФОКУСОМ УВАГИ і, як результат, з різними наслідками.
Практичний посібник знайомить читача з Рішення-Орієнтованим підходом до вирішення проблем і пропонує відразу ж почати практикувати його в повсякденному житті.
Підхід дозволяє не витрачати час і зусилля на розмови про те, що йде не так і як це виправити, а фокусувати увагу на БАЖАНИХ ЗМІНАХ і плані дій в обраному напрямку.

Кількість сторінок: 76
Палітурка: Тверда
Рік: 2019