Наші книжки

30 кілопарсеків

Тетяна Дворнікова

Мало хто знає, що діаметр нашої галактики Молочний Шлях, за припущеннями вчених, становить тридцять тисяч парсеків. Цей гігантський простір вражає красою, різноманіттям і водночас небезпекою космічних об’єктів, що не піддаються земним фізичним законам, приховує безліч нерозкритих таємниць і незвіданих закутків.

Головна героїня, дівчина на ім’я Адея, отримавши завдання за будь-яку ціну дістати дата-карту з надважливою інформацією, опиняється на межі викриття. Власник карти випадково стає свідком, власне, пограбування і намагається повернути своє. Щиро переконана, що її переслідує саме злочинець, який сам поцупив карту, Адея обходить досвідченого й вправного капітана космічної флотилії Річа Дангора. І як же здивується капітан експедиційного зореплава, коли його помічницею на чергову місію назначать саме Адею!

Вирушайте у мандрівку галактичними стежками разом з екіпажем зореплава «Теллура» під керівництвом сміливого капітана Річа Дангора. Побувайте на краю нашої галактики, зазирнете у порожнину між двома спіралеподібними рукавами, відчуєте прохолоду далеких планет і пізнаєте ще багато цікавого. А якщо раптом загубитеся посеред незнайомих зірок, вам без вагань прийдуть на допомогу, оскільки щира дружба і непідробність почуттів — це справжня цінність незалежно від того, де ви знаходитися: на Землі чи посеред холодного мороку Всесвіту.

Палітурка:
Кількість сторінок:
Рік видання: