Наші автори

Світлана Тодер

Письменниця, поетеса, авторка казки «Книжкова пригода» зі збірки «Мандрівний вітер» (2022). Її оповідання «Якби…» та «Цікаве про дві кави» надруковані в альманахах «Осінні барви» та «Книга з ароматом кави» (осінь, 2021) видавництва «Лілія». Вона пише вірші та публікує їх у Фейсбуці під хештегом #дещо_в_риму.

Світлана Тодер – авторка доброї сотні віршів, яка почала римувати ще в початковій школі, але нарешті в 25 років зрозуміла, що краще їй вдається проза.

Протягом 2019-2020 років працювала над написанням повісті, яку ніхто не взявся друкувати. Проте це ні про що не говорить. Джоан Роулінг відмовляли багацько разів, а от Світлані ніхто не сказав “ні-ні”, просто мовчать. А це не так і погано.

2021 рік виявився плідним не тільки у плані читацьких (написала близько 200 відгуків для Yakaboo з березня 2019 по грудень 2021 року), а й письменницьких марафонів. Результатом одного із них стала колективна збірка казок “Мандрівний вітер”, де серед 18 авторів можна побачити й ім’я закарпатки Світлани. До речі, свій текст вона присвятила донечкам.

Восени цього ж року було опубліковано два оповідання в колективних альманахах видавництва “Лілія”: “Книга з ароматом кави” та “Осінні барви”.

Прозу та поезію Світлани Тодер можна прочитати переважно в мережі Facebook за хештегами #дещо_в_риму #відгукЮСВ #_лише_не_читай #_візьми_й_прочитай #казкиЮСВ