Наші автори

Світлана Морозова-Кошуба

Письменниця

Світлана Євгенівна Морозова народилася в місті Гомель, Білорусія, в родині військового. Її родині доводилося часто мандрувати. Мешкаючи в дитинстві на Півночі, Світлана мала можливість милуватися чарівною красою північного сяйва, яке наяву створювало казковий світ і сприяло розвитку бурхливої уяви дівчинки. А її улюбленими книжками завжди були казки та фантастика. В Миколаєві, Україна, вона навчалася в Педагогічному інституті, на історичному факультеті. За фахом закінчила аспірантуру Київського національного університету імені Тараса Шевченка.
Заміжня. Її чоловік – відомий у світі органіст, Народний артист України – Володимир Кошуба. Подружжя має доньку Вікторію, яка теж опанувала гру на органі, і не раз займала призові місця на міжнародних музичних конкурсах. Своїй маленькій донечці Світлана вечорами розповідала казки, які з’являлися в її уяві під час щоденних медитацій.
Мрійливий, медитативний стан свідомості притаманний кожній дитині, проте не кожному вдається зберегти його в дорослому віці. А Світлана Морозова-Кошуба змогла розкрити свій дар, втіливши його в дивовижних казкових оповіданнях, які цікаві не лише дітям, а й дорослим, бо занурюють нас у безмежний внутрішній світ людини, здатний Творити Дива наяву.
Відкривши її книжку «Шепіт янгола», ви переконаєтеся в цьому самі…