Наші автори

Світлана Кирилюк

Письменниця

Майбутня письменниця народилася взимку 1982 році в  Україні у місті Маріуполі  Донецької області . В звичайній родині. Зараз мешкає у чарівній Одесі.

В шкільні роки, закінчила художню школу мистецтв, брала участь у всеукраїнському конкурсі « Юні таланти мистецтва» і здобула перемогу.

З дитинства полюбляла казки, мріяла про чудеса. А коли стала дорослою бажання здійснилося! Тепер письменниця створює дива у своїх казках, що вигадує для своїх діток, та інших непосидючих мрійників.

Так і народилася казка «Моллі та чарівна квітка» , через яку авторка транслює нинішньому підростаючому поколінню, що сховало свої допитливі оченята за гаджетами і віртуальним спілкуванням, відчуття простої істини – відносини людей непідробні. Без любові, дружби, доброти, розуміння та підтримки людське єство не може існувати. Про вічні цінності письменниця говорить просто без нудних повчань, що робить книгу особливою цінною.

Влітку 2021 р відбувся |Х міжнародний літературний конкурс творів для дітей та юнацтва « Корнійчуковська премія», де казка « Моллі та чарівна квітка» увійшла до шорт- листа.

Ще маленька казочка ” Сестрички шукають скарби”, потрапила до збірника творів письменників Одещини для дітей дошкільного віку “Барабулька” . Збірник от-от з’явиться у 2022 році.

Авторка має медичну освіту, зараз за фахом не працює. Займається вихованням діточок(два сина і донечка), та написанням казок.