Наші автори

Сівер Шалан

Письменник, поет

Народився 22 березня 1969 року в селищі міського типу Сосниця, що на Чернігівщині, до речі, на одній вулиці з Олександром Петровичем Довженком, славнозвісним кінодраматургом, адже якраз на цій вулиці знаходиться тепер уже хата-музей Довженка, а на іншому краю тої вулиці тоді був розташований пологовий будинок, де більшість мешканців розпочинали свій життєвий шлях. Сталося те в родині інженера Миколи Батога та агронома Євгенії Шалан (в дівоцтві).

Коли Кості було трохи більше трьох років, переїхав до діда Гандрона Шалан та баби Гольки Бульбах (в дівоцтві), маминих батьків, що проживали в Теофіпольському районі Хмельницької області на хуторі Антонівка. Через п’ять років знову повернувся до батьків у Сосницю, де згодом  у 1986 році закінчив Сосницьку середню школу.

У тому ж таки році вступив до Одеського СПТУ-17, яке закінчив з “червоним” дипломом матроса І-го класу — моториста ІІ-го класу.

У 1987 році забрали на строкову службу до лав радянської армії.

1989 року звільнився зі служби у званні старшого сержанта морської авіації.

Того ж року склав іспити до Одеського Вищого Інженерно-Морського училища, яке й закінчив через п’ять з половиною років у 1995-му, тоді вже Одеську Державну Морську академію.

По закінченню розпочав трудову діяльність Четвертим механіком у Дунайському Морському пароплавстві, але через два роки звільнився, вирішивши “шукати долі на вільних хлібах”.

З тих самих пір і по сьогодні він так і ходить морями-океанами під різними прапорами та між різними континентами.

Є жінка Світлана, син Яр, старша донька Аліса, молодша — Марія та пес Денді Альберт Другий.

Життя продовжується.

На цей день проживає в селі Мале Устя, що біля Сосниці.