Наші автори

Олена Симоненко

Вчитель, письменниця

Симоненко  Олена Олексіївна – мама, дружина,  вчитель. Три основні діяльності, які  полонили час і розум. Майже щодня писала поезії про все, що мене оточувало. В студентські роки була постійним автором в університетському альманасі « Первоцвіт».

Віднедавна пишу казки, брала участь у казковому марафоні від журналу «Чарівний ліхтарик» ( перемогла у номінації «Зоопарк»), маю публікацію у журналі «Золоте Левеня» (віршована  казка «Котенята роблять свято»).

Належу до Літтусівки «Екзистенція» ( у вересні 2020 вийшла еко-збірка «Острів людей», в якій також опублікований мій нарис «Бурштинова  Матір»)

Головне досягнення 2021 року – збірка «Мандрівний вітер», де я разом з іншими авторами написали казки для дітей і про дітей, про мандрівки світом та чарівні подорожі.

 

Я велика мрійниця, але ще більший ворог сама собі – хочу знати, що буде завтра, через що інколи не помічаю «сьогодні»… Але , надіюся, що це звичайна прокрастинація, яка згодом мене відпустить і я знову бачитиму і писатиму про щось прекрасне.