Наші автори

Наталія Гордун

Літературна редакторка, філолог, викладачка англійської мови та математики, проводить заняття з малювання для дітей. Керівник зустрічей авторів-початківців (спілка «Сила слова») і модератор зустрічей Книжкового клубу у м.Миколаєві.

Літературна редакторка, викладачка англійської мови та математики, проводить заняття з малювання для дітей. Керівник зустрічей авторів-початківців (спілка «Сила слова») і модератор зустрічей Книжкового клубу у м.Миколаєві. Видається у літературних збірках, у 2021 році виступила упорядницею однієї з них (про рідне місто). Наталія проживає на півдні України, має освіту філолога.

В дитинстві мріяла побачити справжнього кита в океані! Виросла в родині талановитих діячів культури, тому не даремно її життя наповнене творчістю. Захоплюється малюванням, займається спортом, час від часу викладає світлини з прибирання лісу від сміття та із закликом берегти планету. Виховує чарівну донечку, обожнює подорожувати до нових країн, а особливо злітати в небо!

Писати почала з дитинства, заповнюючи щоденникові сторінки міленькими буквами. Так само писала  оповідання й казки, – від руки. Перші думки про написання чогось серйознішого, як от роман, з’явилися у 25 років, а бажання самовиразитися й зробити щось вагоме всадовили у потрібний час за стіл. На сьогоднійшній день має три закінчених романи, триває робота над редагуванням і підготовкою першого з них до друку.

Полюбляє влаштовувати дитячі свята і читання на дитячих майданчиках, виступати на творчих вечорах з віршами. Обожнює літературу, а з кожної країни привозить по книзі із записами місцевих жителів на форзацах (на добру згадку). Каже, що в дитинстві хотіла бути бібліотекарем, наразі ж мріє стати письменницею!