Наші автори

Леся Шиденко

Офіцер запасу. Професійний художник. Вчитель української мови та літератури. Відмінник освіти України.

Офіцер запасу. Професійний художник. Вчитель української мови та літератури. Відмінник освіти України.

Автор ідеї та серії картин (16/27) мистецького проєкту «Невидима варта» про загиблих співробітників Служби безпеки України в АТО/ООС. (Проєкт презентовано 2016-2019 р. у всіх обласних центрах України та декількох прифронтових містах у рамках благодійних заходів).

***

«Переддень життя» це художній роман у новелах, створений на реальних подіях та про реальних людей – співробітників української спецслужби, котрі загинули у російсько-українській війні. Він не про саму структуру, а про долі людей в ній, про цілий світ емоцій, любові та мрій. Книга не про війну, а про тих, кого ми втрачаємо у цій битві.

Роман складається із декількох частин та має дві сюжетні лінії. Перша – це подорож з проєктом «Невидима варта» 11 містами України: Маріуполь, Київ, Харків, Дніпро, Одеса, Львів, Вінниця, Полтава, Суми, Чернівці, Луцьк. Друга – це історії з життя загиблих співробітників СБ України: Олександра Хараберюша, Марка Шпака, Андрія Кузьменка, Руслана Лужевського, Андрія Долгова, Геннадія Біліченка, Олександра Аніщенка, Олександра Петрищука, Віктора Мандзика».