Наші автори

Юлія Кульчицька

Письменниця

Наша історія почалася з незвичайної зустрічі. Одного разу на виставці собак я побачила дуже незвичайного цуценя, який кинувся до мене назустріч, як-ніби давно мене очікував! Він підкорив мене своєю щирістю і ніжною теплою шкіркою, як у дитини. Так-так, саме шкіркою, у породи “Американський голий тер’єр” зовсім немає шорстки! Це була незабутня зустріч, так і з’явився у мене улюблений собачий друг. Песик кожен день радував і дивував мене своєю реакцією на всілякі життєві ситуації і зустрічі з іншими домашніми тваринами. Мені дуже хотілося записати їх від імені Хеппі, уявляючи, як він міг би розповісти про свої витівки і пригоди. Так почали з’являтися вірші, які всі засновані на справжніх подіях нашого життя. Він змусив мене згадати про різні дитячі враження!

А коли вірші накопичилися, я вирішила поділитися ними з дітьми і батьками, які також переживають своє дитинство разом з дітьми, люблять атмосферу вечірніх казок і гумор. Ілюструвала книгу  талановита художниця, Галина Мещерякова. Вона дивовижно, абсолютно непередбачувано, передавала атмосферу віршів, прекрасно вписуючи в ілюстрації портретні зображення нашого головного героя. Завдяки дружному колективу видавництва “Зелений Пес” книга вийшла дуже якісна і з незвичайною теплою аурою!

На закінчення, хочу сказати, що порода Американський голий тер’єр заслужено носить назву «компаньйон». Вони уважно прислухаються до настрою господаря, завжди готові грати, слухняні, легко сприйнятливі до дресирування, доброзичливі до людей і дітей, контактні з будь-якими тваринами, при цьому не нав’язливі, і з радістю підтримають як активності, так і диванний настрій!