Наші автори

Інна Курило

Автор серії дидактичних казок про котика Кексика, збірок терапевтичних і корекційних казок та збірки в співавторстві. Автор курсів й статей-порад із казкотерапії. Тренер у тренінговому центрі "Сертифіковані українські технології освіти". Виступала на радіо й телебаченні. Учасниця проєкту на каналі СТБ «Супербабуся».

Мене звати Інна Курило і я є молодим автором, не зважаючи на те, що народилась у 1963 році. Дитинство та юність я провела у Львові. Закінчивши інститут вийшла заміж за однокласника й разом із чоловіком військовим поїхала аж у Буйнакск, Дагестан. За два роки вже з донечкою ми переїхали в Чехословаччину. Далі життя закрутило у вихорі історичних подій. Початок перебудови, Горбачов та вивід контингенту Радянських військ. Нам  «пощастило». Нас вивели першими й ми вже з двома доньками переїжджаємо в Горький, нинішній Нижній Новгород. Та ненадовго. Ще за два роки, в 1991 році розпад СССР і чоловік переводиться додому, в Україну. Ми опинились у невеликому містечку Яворів. Для мене в ньому було тісно, нудно, не цікаво і я мріяла про Львів, або про якесь інше велике місто. Нарешті! Чоловік поступає у військову академію й ми переїжджаємо в Київ, де й живемо зараз.

Усі ці роки, крім декрету, я працювала. Ким тільки не була. Й економістом, і нянечкою, і продавцем, й адміністратором ресторану та завідуючою складом. Але в Києві я, нарешті, змогла влаштуватися по спеціальності, де і працюю зараз.

Мої перші спроби пера були дуже давно. Підлітком писала невеликі розповіді та складала для молодшої сестри казкові історії. У юності писала вірші, напевно, як і більшість дівчат у той час. Але згодом життя закрутило й було не до літераторства. Потрібно було виживати, ростити дітей, вчитись, освоювати комп’ютер і т.і. Та пройшов час, діти виросли й народились онуки. Я одружена вже 36 роки, маю двох дочок і 4-х онуків. От з онуків усе й почалося. Коли народився другий, мені хотілося розповісти хлопцям про світ, у якому ми живемо, за допомогою казки. Казки сучасної та повчальної. Так народився Кексик  та збірка історій про нього. Кексик живе не тільки в казці. Він ожив у мене в м’якій іграшці та, навіть, має паспорт. А далі навчання казкотерапії привело мене в неймовірний світ казки. Моє навчання, помножене на життєвий досвід, дає купу інформації, технік, випробуваних на собі. А для того, щоби казкові історії були цікавішими дітворі, у мене є іграшкові котики-казкарі.

Та крім казкотерапії, ще одним моїм захопленням стали подорожі. Разом із чоловіком ми відвідали понад 30 країн. А в ОАЕ є частими гостями і друзями українських шкіл.

Зараз я готую нову збірку дитячих казок, пишу жіночий роман та пробую себе в жанрі фантастики. У цьому році почала брати участь у конкурсах. Відправила кілька казок та оповідань. Також пишу індивідуальні казки для дітей.