Наші автори

Яна Сан

Письменниця, авторка видань для дітей.

Народилася я 26 травня 1993 року.

Вся моя родина музична, всі володіють знаннями гри на певних музичних інструментах, проте, я називаю нашу родину мистецькою. Оскільки у всіх нас є талант до письма в той чи іншій мірі.

Письмо супроводжувало мене ще з дитинства.

Усі твори, які я писала ще з малих років, у школі давалися мені легко, оскільки я дуже люблю писати. Люди кажуть, що це справжній талант описувати всі ідеї, які з’являються в тобі, це немов народження чогось.І я погоджуюся, це прекрасно.

Ділитися з іншими своїм ідеями, своїм письмом, нести у світ частину себе без побоювань – це справжня сміливість, яка заслуговує на повагу для кожної людини, яку сміливо можна назвати письменником.

Я дуже багато читаю. Це частина письменництва і просто я це дуже люблю, тому що коли ти читаєш, ти увялєш світ в своїй голові, ти обмірковуєш кожне речення, яке дає тобі усвідомлення. І це ще “їжа” для письменника. Оскільки, коли ти пишеш, коли ти весь у цьому, ти маєш багато читати, щоб відточувати свої навички.

Пробую себе в малюванні картин, тому що, живопис – прекрасний, окремий вид мистецтва.

І звичайно природа, обожнюю гуляти з природою, спілкуватися з природою, вона надихає, вона допомагає, вона лікує і є невід’ємною частиною нашого життя 🙂