Наші автори

Ганна Олійник

Письменниця, казкарка

Народилася у 1987 в Одеській області
Економіст за освітою, у 2014 році захистила дисертацію на кафедрі «Страхування, банківської справи та ризик-менеджменту» Київського національного університету імені Тараса Шевченка.
Заміжня, виховує трьох донечок. Пише дитячі книжки з 2018 року.

Ганна виховує трьох донечок. Саме вони стали основним джерелом натхнення для автора. Матуся вигадувала історії про підводних мешканців – медузку, креветочку і краба, без яких малеча певний час відмовлялася засинати. Пригоди підводних мешканців і лягли в основу першої книги автора – «Морські казочки».

До речі, пісеньки головних героїв написав дідусь Ганни – поет Фелікс Закіров.

Материнство і дитяча література кардинально змінили життя автора, перетворивши з викладача економічного факультету КНУ ім. Т. Шевченка на казкарку і книголюба.

У 2020 році світ побачила друга книга Олійник «Різдвяні ельфи» про пригоди маленьких помічників Санта Клауса. Книга потрапила до довгого списку премії «Еспресо. Вибір читачів 2020», до списку книг на зиму для читання з дітьми від Простору української дитячої книги (сайт barabooka.com.ua), а також до переліку книг, придбаних Інститутом книги для поповнення бібліотечних фондів у 2021 році.