Наші автори

Ганна Должек

Учителька початкових класів, поетеса та письменниця

Ганна Должек за фахом – учителька початкових класів, за покликанням душі – поетеса та письменниця. Таке поєднання знайшло своє відображення у її творчості. Перший вірш Ганна написала у віці 8 років. Юнацькі роки були багаті на віршовані твори. А потім сталася довга творча перерва, яка завершилася із написанням першого оповідання. Справжнім учителям завжди мало просто викласти програмовий матеріал. Натомість, хочеться пояснити дитині щось глибоке, душевне, цікаве й таке необхідне, щоб виховати її гідною людиною. Так і з’явилася ідея Ганни писати твори для дітей, перш за все – для своїх учнів. У її творчості відбивається енергійність, заповзятість, легкість у спілкуванні та небайдужість до молодшого покоління.

Твори Ганни Должек представлені у 2020 році в газеті «Дебют», альманахах «Молода Слобожанщина» за 2019 та 2020 роки, журналі «Вечірня казка» за вересень 2021,  а також у збірці «Мандрівний вітер», що вийшла з друку в 2021 році.

Авторка планує примножувати свої творчі здобутки та працює над новими творами. А першими слухачами стають учні, яких Ганна часто запрошує на онлайн слухання.