Наші автори

Grandma Henry

Письменниця

Некуш Ганна народилася у 1990 році у Добропіллі, маленькому шахтарському містечку в Донецькій області, що дало їй особливий погляд на життя.
З підліткових років відчула сильний потяг до письма, а перший вірш їй вдалося скласти  6 років, що стало початком її творчої подорожі. Вона отримала вищу освіту на кафедрі “Реклами та зв’язків з громадськістю” Київського Університету Культури та Мистецтв.
Псевдонім Grandma Henry походить з прагнення втілити в своїх творах більше життєвої мудрості, яку можна знайти в досвіді прадідів та бабусь. Він став своєрідним символом об’єднання поколінь через літературу.
Одним із важливих моментів у її творчому житті стало видання першої книги у віці 29 років. Ця книга, під назвою “Шалені пригоди Емми, або як помирають веснянки” є важливим кроком у її кар’єрі. У цьому творі художня фантастика вплітається в життєві історії адресовані читачам різного віку та статі.
Творчість Некуш Ганни особлива своєю здатністю створювати атмосферу літературного абсурду. Її твори переплітають реальність з фантазією, запрошуючи читачів у світ її уяви, де кожен може відчути емоції та знайти глибше розуміння життя.