Наші автори

Чеслав Віршинський

Письменник, учасник бойових дій, ветеран військової служби, має вчене звання та науковий ступінь.

Народився в місті Конотоп, що на Сумщині, 20 жовтня 1980 року.

Батько – військовий льотчик. Мати – бібліограф. Дід, Михайло Малик, ветеран ІІ світової війни, артилерист, поет, змалку прищепив онуку любов до літератури. Вчителька з літератури, Цилія Шпорт, казала таке: “Коли я перевіряла твори по літературі, я завжди відкладала зошит Слави на потім, заварювала чай, та із задоволенням читала.

В студентські роки разом з наставницею, Тетяною Корженко, та товаришами, читав твори Олени Теліги і навіть зайняв почесне ІІІ місце на Всеукраїнському конкурсі. Серед життєвих здобутків, окрім вченого звання та наукового ступеня, високого військового звання, статуса учасника бойових дій та ветерана військової служби, головним, безумовно, вважає свою родину – дружину Тетяну та доньку Софію, якій і присвятив свої збірки віршів, що видав за власний кошт при підтримці дідуся Саші та бабусі Ніли. Дякувати видавництву “Зелений Пес”, що є така можливість. Серед багатьох творчих проектів, які не соромно показати людям, є вірші та пісні, готується аудіокнига про пригоди відомого українського героя.

Доречі, Слава в дитинстві відвідував школу гри на баяні, і зрештою почав писати свої пісні, присвятивши неопубліковану збірку пісень “12 рядків про кохання” своїй дружині. Одну таку пісню можна почути на сайті поетів України.

Улюблений поет – Іосиф Бродський, улюблений музикант – Олександр Васильєв, улюблений письменник – Борис Пастернак.