Наші автори

Анна Дьоміна

Письменниця

Анна Дьоміна народилася у квітні 1988 року в Криму, виросла в Києві, останні кілька років живе у Вроцлаві, Польща. Скільки себе пам’ятає, поєднувала літературне захоплення з точними науками. У школі вигадувала казки і розв’язувала задачі. Під час навчання на факультеті інформатики у “Києво-Могилянській академії” писала вірші і відвідувала перший в Україні курс літературної творчості Сергія Іванюка (Оксеника). З 2008 року працює програмісткою.

Повернулась до літератури у 2019 і відтоді пише оповідання, казки, дитячі повісті. Авторка книги “Легенди з мандрів”, співавторка збірок “Дивозбірка для допитливих дітей”, ” Рятуйте! Мене примушують читати”, “Мандрівний вітер”. Переможниця конкурсу казок видавництва “Наш Формат” і конкурсу взаємочитань видавництва “Літера V”.

Анна бере участь у благодійних проєктах, у Польщі вийшла друком її казка “Янголята Кирила”, в Україні – збірки “Насипала зима сніжинок на долоньки” та “Подаруй казку”.

А ще письменниця обожнює подорожі, тож не дивно, що її герої часто вирушають у путь. Своїми мандрівними пригодами і відгуками на прочитані книги Анна ділиться у блозі в Інстаграм @almaryna. Вигадувати нові сюжети їй допомагають донька Софія і невгамовний шпіц Іві.

Анну найбільше надихає цитата з казки “Ведмедик Надії” Таніти Маре:

“Коли ми ділимося болем, страхом, горем – воно зменшується. Коли ділимося щастям, любов’ю, турботою – воно збільшується.”

 

Більше про авторку можна дізнатися за посиланням:

https://lnk.bio/almaryna