Наші автори

Андре Алфімов

Спортивний журналіст, письменник

Андрій Алфімов народився 22 грудня 1978 року у Києві, у сім’ї будівельників. У столиці України закінчив школу, де з особливим захопленням цікавився історією, географією, біологією та, звичайно, літературою. Значну частину вільного часу майбутній письменник проводив саме у бібліотеках. А перші спроби написати роман виникли ще у шкільні роки. Також у школі Алфімов займався у клубі фотолюбителів.
В 1998-му році Андрій Алфімов закінчив Київський будівельний технікум. За спеціальністю працював не більше кількох місяців, тому що вступив до Інституту внутрішніх справ, який закінчив у 2003-му році. Згодом здобув досвід роботи в пенітенціарній системі, а з 2005-го по 2011-й рік працював у Науково-дослідному експертно-криміналістичному центрі при МВС України. Звільнився з правоохоронних органів у званні капітан міліції з посади старший експерт-криміналіст.
Змінив напрямок діяльності Алфімов в 2011-му, ставши спортивним журналістом на порталі UA-Футбол та зрозумівши, що нічим, крім творчості, займатися більше не може. У новому середовищі Алфімов став втілювати у життя давні творчі плани, завершивши написання одинадцяти творів: у 2014-му році вийшла збірка оповідань “Заручники часів”. Другу книгу автора видано у серпні 2019-го у видавництві “Зелений пес” – трилогія “Інтеріо”.
Улюблені жанри та напрямки автора – наукова фантастика, магічний реалізм, фентезі, філософія та психологія. Надихає Андрія Алфімова творчість таких письменників, як Герман Гессе, Курт Воннегут, Айзек Азімов, Джон М. Кутзее, Станіслав Лем, Філіп К. Дік, Франц Кафка, Володимир Набоков, Ден Сіммонс, Роберт Шеклі та багато інших.