Наші автори
Володимир Пецюх
Письменник, старший інструктор цілющого Дао
Народився в Україні, в українській родині, 1958 року. Виріс у мальовничому подільському селі, у хаті на березі ставка, біля високої гори та річки. Влітку «край берега, у затишку, прив’язані човни», взимку став укривається кригою і часом випадає білий пухнастий сніг, навесні починає зеленіти трава і «садок вишневий коло хати» розцвітає…
У період навчання в Київському національному університеті імені Тараса Шевченка пан Володимир займався легкою атлетикою, карате та йогою. Для поглиблення відчуття гармонії в душі навчався вокалу та разом з іншими студентами брав участь в українському народному фольклорно-етнографічному ансамблі «Веснянка».
Потім автор захопився задачами розрахунку вібрацій складних конструкцій у потоці повітря, з 1980 року працював інженером у бюро авіаконструктора Олега Антонова. Праця в творчому колективі ентузіастів літакобудування посприяла становленню Володимира Пецюха як науковця, 1988 року він отримав учений ступінь в галузі техніки.
Із 2005 року, йдучи за своєю давньою мрією, стає на шлях досягнення гармонії в житті, шукає езотеричних знань, учителя. 2006 року відбулася зустріч з даоським майстром Мантеком Чіа. Між ними складаються теплі, дружні стосунки. Почалося навчання, 2009 року отримав сертифікат інструктора системи «Цілюще Дао для кожної людини», 2019 року майстер Мантек Чіа покликав Володимира Пецюха до служіння старшим інструктором цілющого Дао (Тао).
Під час навчання у Мантека Чіа, із поглибленням знань, у пана Володимира виникають цікаві технічні ідеї, і їх вдається реалізувати у творчій співпраці з друзями. Було створено ефективні механічні вібраційні інструменти з частотою 8 Гц, призначені для самомасажу та відновлення кісткового мозку, і пристрій у вигляді платформи, перебуваючи на якій, можна відчути вібрації всього тіла з частотою 8 Гц. Мантек Чіа схвалив використання розроблених механічних інструментів для оздоровлення.
З юнацьких років Пецюх Володимир Миронович захоплюється новими ідеями, вони надихають його шукати шляхів самовдосконалення задля досягнення духовного здоров’я – гармонії фізичного тіла, душі й Святого Духа.