Наші автори

Олександр Борисенко

Письменник

Олександру Борисенко вирішив присвятити свою творчість зовсім некомерційній і навіть небезпечній темі перегляду історії Другої світової війни, адже навіть сьогодні ставити під сумнів результати Другої світової – невдячна справа.

Ще в школі Олександр Борисенко на уроках історії задавав вчителям питання, на які ті не могли дати відповідь. В кінці 80-х років в СРСР почалася «перестройка», багато що в історії Другої світової війни були висвітлено і переглянуто, але головні питання так і залишилися без відповіді. Наприклад, чому ми й досі святкуємо радянське свято Перемоги, щоправда трішки під іншою назвою, і зовсім не шануємо тих, хто під час Другої світової війни боровся за незалежність України? Чому українські історики досі займаються переписуванням радянських підручників історії, або ж без кінця цитують американських, британських та інших західних істориків і бояться викласти свій власний погляд на події Другої світової війни? І головне: чому в усіх злочинах і бідах війни досі звинувачують німецький народ, а не інших учасників війни і не інші режими?

Загалом, якщо неупереджено проаналізувати події Другої світової війни, то там можна знайти відповіді на актуальні проблеми сьогодення. Наприклад, чому в США та в інших країнах так активно пропагуються сексуальні збочення, чому євреїв вважають найбільш постраждалим народом під час Другої світової війни, і навіть в чому причина такої ненависті росіян до українців, що власне й привело до нинішньої російсько-української війни.

Майже щодня перед письменником відкриваються нові, не розкриті факти та події Другої світової війни, тому Олександр Борисенко кілька разів перевидавав свою книгу і з кожним новим виданням вона ставала все більш змістовною та інформативною. Загалом, Олександр Борисенко чекає на нових читачів і шанувальників його таланту.