Наші автори

Оксана Гордійко

Журналіст, сценарист, режисер документальних фільмів, художниця, письменниця.

Журналіст. Сценарист і режисер документальних фільмів. Художниця.

Член Спілки журналістів України з 1998 року.

Член Нижньосилезької Асоціації візуальних художників у Вроцлаві (Польща) з 2017 року.

Член Євразійської творчої Гільдії (Лондон) з 2018 року.

Закінчила Київський Державний університет імені Тараса Шевченка.

Працювала редактором, потім заступником директора – зав. редакцією інформаційних програм обласної Державної телерадіокомпанії «ЛТАВА» (Полтава, Україна) (1997 -2015рр.).

Неодноразова переможниця Всеукраїнських та міжнародних конкурсів і фестивалів телерадіопрограм, серед яких 2 місце на Mіжнародному фестивалі «Kalinowa Wyspa – 2010» (Olsztyn, Polska) – програма «Бути європейцем»; 1 місце на VII Міжнародному фестивалі “Перемогли разом” (Ялта, Крим) 2011р.- радіофільм «Потрясіння».

Картини художниці знаходяться в приватних колекціях в Польщі, Німеччини, Швейцарії, Росії та України. Бере участь в індивідуальних і колективних художніх виставках в Україні та в Польщі.

У 2018-му стала переможницею конкурсу Open Eurasia 2018 (в категорії «Відеофільм» , повість-казка – “Софіїні небеса, або чарівний дар гномів”), в рамках щорічного Фестивалю Open Eurasian Literature Festival & Book Forum (OEBF), організованого Євразійською творчою гільдією (Лондон) спільно з британським видавничим домом Hertfordshire Press.

У 2019 р. повість-казка – “Софіїні небеса, або чарівний дар гномів” виборола “Молоду КороНацію-2019″ у категорії “Повість”.

Живе у Вроцлаві (Польща).