Наші автори

Ніна Нічкова

Письменниця

У 80-х роках у мальовниче селище Завалля приїхала сім’я з маленькою дівчинкою на ім’я Ніна. Батько з матір’ю віддавали всю свою любов донці. Навчали бачити красу мистецтва, пізнавати світ прекрасного через фільми, подорожі, книги. Одного разу в книжковій крамниці батько звернув увагу на те, як Ніна зацікавилася не казкою, не романом, а книгою М. Сухомлинського «Серце віддаю дітям». Ось так доля підказала батькам, що вони виховують майбутнього вчителя. У 2006 році Ніна Миколаївна закінчила Кіровоградський педагогічний університет імені В. Винниченка. Здобула кваліфікацію вчителя англійської мови. Але на цьому вона не зупинилася. Щоб покращити свої вміння та навички, звернулася до Корпусу Миру. І два роки тісно співпрацювала з волонтеркою Сарою Річардсон.

Чому професія вчителя? Тому що вона не просто працює, а живе цим. Разом із бажанням працювати зростає професіоналізм, досвід, розуміння всього того, що вона робить — робить невипадково і недаремно. Вона вірить, що кожна дитина талановита. Але талановита по-своєму. Вчителька намагається розкрити здібності своїх учнів і допомогти їм повірити в себе. Адже віра — це велика сила.

Бути вчителем — значить уміти спілкуватися з дітьми, бачити світ їхніми очима.

Ніна Миколаївна розуміє своїх учнів, знаходить до них правильний підхід: уміло поєднує строгість і доброту, турбується про учнів і справедливо оцінює їхні знання. Її поважають і люблять. На уроках такого обдарованого педагога діти дуже уважні. До того ж Ніна Миколаївна ніколи не викладає матеріал сухо. Вона зацікавлює учнів новими формами навчання, використовує ігри, наочні приклади.

У свій час Конфуцій сказав: «Знайди улюблену справу, і тобі не доведеться трудитися жодного дня у своєму житті».

Книга стане незамінним помічником для вчителів, а батькам та дітям допоможе легко опанувати ази англійської мови в цікавій ігровій формі.