Наші книжки

Книга віршів відомого українського поета Тараса Федюка «Виднокрай» складається з нових поезій, написаних протягом останніх трьох років.

Хоч на рахунку аеророзвідників вже було записано немало перемог, Тихий був впевнений, що одного разу його бійцям доведеться схрестити мечі у двобої із кращими асами рашистів. І цей день настав...

Збірка поезій Валі Гайстер «На кордоні» постукає у двері вашої душі, аби віднайти сміливість вилікувати поламані крила.

Головна героїня, дівчина на ім'я Адея, отримавши завдання за будь-яку ціну дістати дата-карту з надважливою інформацією, опиняється на межі викриття. Власник карти випадково стає свідком, власне, пограбування і намагається повернути своє. Щиро переконана, що її переслідує саме злочинець, який сам поцупив карту, Адея обходить досвідченого й вправного капітана космічної флотилії Річа Дангора. І як же здивується капітан експедиційного зореплава, коли його помічницею на чергову місію назначать саме Адею!

Чи зможе вижити Айрен на тлі змін світогляду героїв роману? І що станеться із тими, хто прагне врятувати місто?

Чи зможуть лісові мешканці відстояти правду й добро, чи всі врятуються від чіпких кігтів орла-перевертня Залдана, що ж станеться з мрією де Рішельє і звідки на Лізиній морді з'явилося три червоні смужки?

Тремтиш у бійці? Забуваєш слова? Заздриш і даєш непрохані поради? Вітаю, та сама фігня! Всілякі розумники-вчені типу знають цьому пояснення, але не вір їм! Це — змова!

Цікаво, як воно — прожити 13 років і раптом дізнатися, що ти наполовину янгол? Ще й той хлопчина з паскудним характером завжди десь поруч і постійно псує настрій… Певно, найдивніше раптом зайняти ключову роль в історії про янголів та демонів, інкарнації й порятунок людських душ — і самій відправитися в потойбіччя.

Як казав мій тато: «Як зранку себе не похвалиш — цілий день як дурний ходиш!» Ця книга — експеримент. Як кажуть «зібралося».