Пошук


Про видавництво


Основні правила гри в Китайський покер Ананас


Гра в китайський покер починається з роздачі в закриту всім гравцям по 5 карт. Після цього, гравці на першій позиції розкладає їх на свій розсуд за трьома боксів. За ним по черзі розкладають свої карти інші гравці. Більше інформації можна знайти на сайті https://pokermatch.pro/vidkritij-kitajskij-poker-ananas/.

Хід гри

Карти розподіляються в відкриту за трьома рядами (боксів). У нижньому і середньому боксах розкладається по п'ять карт, у верхньому - три. Комбінації з п'яти карт називають «Бек» (нижній ряд) і «Міддл» (середній), з трьох - «Фронт». Карти можна розташовувати по рядах в довільному порядку. Однак після того як гравець розташував карту на одному з рядів, перемістити її в інший ряд вже не можна.

Гравець на батон роздає всім по п'ять закритих карт («стартер»). Після того, як розкладені перші п'ять карт, попереду ще вісім карт, які викладаються по одній. По закінченню роздачі батон передається гравцям за годинниковою стрілкою.

Наступним етапом є розкриття всіх карт і порівняння всіх отриманих комбінацій. На цьому етапі потрібно показати найвищу комбінацію як мінімум в двох рядах. Одна з обов'язкових умов - дотримуватися старшинство рядів (зверху вниз від молодшої до старшої комбінації). Верхня комбінація завжди повинна бути молодше середньої, а середня - молодше нижньої. Однак варто зауважити, що рівність комбінацій між рядами допустимо.

Порядок нарахування очок

Важлива відмінність Chinese poker від Holdem і Omaha - відсутність раундів торгів, тому для визначення виграшу використовуються окуляри («куші»). Вартість одного очка і порядок нарахування «Роялті» (додаткова система нарахування бонусів за найсильніші комбінації) визначається самими гравцями і обговорюється заздалегідь (наприклад, $ 5 за одне очко).

При недотриманні умов комбінацій рука вважається мертвою і не отримує очок. Гравець з «мертвої» рукою повинен заплатити по 6 очок своїм суперниками і оплачує їх бонуси, якщо такі є (бонуси «мертвої» руки не враховуються). Якщо всі гравці зібрали «мертві» руки, то їх сума очок залишається колишньою. У тому випадку, коли у обох гравців є бонуси, переможцю дістається різниця в цих бонуси. У того, хто програв учасника з суми віднімається різниця бонусів. Якщо у гравців однакові комбінації, то їх бонуси обнуляються. В такому випадку вирішує побічна карта - Кикер.

У китайському покері також є система бонусів ( «Роялті»), в якій очки нараховуються за вищі комбінації (Стріт-Флеш, Флеш-Рояль або Каре) в певних рядах. Система розрахунку працює так само у випадках, якщо у гравця Фул Хаус в середньому боксі (в «мідл») або Сет в верхньому (у «Фронті»). Наведемо приклад: якщо в «Беке» гравець зібрав чотири трійки, а другий гравець - чотири четвірки, гравець зі старшим каре забирає «Роялті».Наші найпопулярніші автори:
 
02e2c6f00d0e2faad62a9c497c7c0384