Пошук


Про видавництво


Як розносити нове взуття


Нова пара казкових туфель, яку ти так ретельно вибирала в магазині, вдома може піднести неприємний сюрприз, а саме, після декількох годин використання, виявляється, що взуття сидить на твоїй нозі зовсім не ідеально. Звичайно, існує варіант повернутися і обміняти туфлі на інші, але це можливо в тому випадку якщо ти не одягла їх прямо в магазині.

Ця ж неприємність може очікувати тебе, якщо взуття була замовлена в інтернеті, адже в цьому випадку поміряти не вийде. Так, Розмір збігається і виглядає чудово, але кожна нога індивідуальна, тому довгі тижні очікування посилки, можуть закінчитися розчаруванням. Повернути товар в цьому випадку стає ще складніше, продавець може перебувати на іншому кінці світу, і пересилання займуть якийсь час, а там і сезон може підійти до кінця.
У ситуаціях, коли повернення неможливий або скрутний, буде корисним знати, як розносити нове взуття, щоб витрачені гроші не були викинуті на вітер.

Чого робити не треба
Існує багато порад і» народних " способів як розносити взуття. Будьте уважні, багато хто з них не тільки не приведуть до бажаного результату, але і можуть зіпсувати нове взуття.

Розтягування взуття горілкою
При виборі взуття в магазині, ми звертаємо увагу не тільки на фасон і модель, але і на якість шкіри, на її міцність, м'якість і еластичність. Для того щоб задовольнити ці потреби, виробники шкіри обробляють її різними дубителями, це можуть бути солі, жири, мікроелементи, які надають шкірі лиск, роблячи її м'якою, приємною на дотик і в той же час міцною.
Як відомо спиртовмісні рідини використовуються для знежирення будь-яких поверхонь. Якщо обробляти шкіру горілкою, вона розчинить ті елементи, які містяться в шкірі, в результаті чого шкіра стане сухою, жорсткою, ламкою і недовговічною.

Вода та заморожування
Ще одним кустарним способом розтягування взуття вважається заморожування води всередині вироби. Вода наливається в целофановий пакет, який вкладається всередину туфлі. У такому вигляді туфлі поміщається в морозильну камеру з тим, щоб при замерзанні вода розширилася, розтягнувши при цьому взуття.
Багатьох приваблює простота і логічність цього способу, але все не так привабливо. Коли взуття тісна, в більшості випадків це одне два місця на нозі де відчувається дискомфорт і саме ці місця потрібно розтягнути. У випадку з заморожуванням, взуття розтягується безконтрольно і на всі боки. Більш того ви не можете контролювати процес, тому результат може бути непередбачуваним.

Гліцерин
Гліцерин розм'якшує взуттєву шкіру, що, з одного боку, може допомогти швидко розносити нове взуття. З іншого боку існують підводні камені.
Не всі барвники можуть витримати взаємодію з гліцерином. Шкіра може поміняти колір або піти плямами. Але навіть якщо цього не сталося, то про гігієну вашого взуття після цієї процедури ви можете забути. При попаданні гліцерину в шкіру він заповнює всі вільні місця, пори, куди він зможе дістатися, закупорюючи їх. По суті, шкіра перетворитися в дермантин, нога всередині такого взуття не буде дихати.

Окропу
Домогосподарки знають, що жирний посуд краще відмивати гарячою водою. При впливі окропу на взуттєву шкіру, відбудеться приблизно те ж саме, жири, які містяться в дубителях вимиються, що призведе до зміни властивостей шкіри не в кращу сторону.
Як розтягнути взуття
Для правильного і контрольованого розтягування взуття потрібно використовувати взуттєві колодки. Можна використовувати старі колодки які потрібно буде розділити на дві частини, масивна передня частина і п'ята.

Перед початком процедури необхідно зняти розмір і форму ноги. Для цього ногу поставити на аркуш паперу і обвести ступню маркером. На отриманому ескізі потрібно відзначити проблемні зони, ті місця, в яких взуття тисне на ногу. Використовуючи отриману схему на колодку слід наклеїти накладки в проблемних зонах. Для цього можна використовувати щільний картон і скотч. Товщину накладок виберіть в залежності від того наскільки сильно взуття тисне на ногу в тому чи іншому місці.
Використовуючи спеціальну рідину для розтяжки взуття, необхідно зволожити поверхню виробу як зовні, так і всередині. Можна використовувати стару зубну щітку. Для того щоб передня частина колодки легко входила в ніс взуття її можна загорнути в целофан.
Розтягування проводиться шляхом забиття клинів між передньою частиною колодки і п'ятою. Потрібно контролювати рух передньої частини всередину вироби, звіряючись з ескізом на папері, до тих пір, поки вона не займе своє місце. Після того як це сталося, прибираємо клини і п'яту, а взуття з передньою частиною колодки всередині залишаємо висихати. Сушити бажано при температурі трохи вище кімнатної, приблизно при 35 – 40 градусах до повного висихання.
Якщо все зроблено правильно, отриманий результат, повинен виправдати очікування, і нога в розтягнутому взутті повинна відчувати себе чудово. Как играть и выигрывать в pin-up 634.сом — руководство для игроков со всего мираНаші найпопулярніші автори:
 
8288c9a5c71cdc378e67597136480291